XVIII Targi Pracy Biura Karier Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

ZAPRASZAMY NA

XVIII TARGI PRACY Biura Karier UE

„Spotkanie z Pracodawcą”

Już w środę 22 PAŹDZIERNIKA 2014 r.

GODZ. 10.00-15.00

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu,

budynek DCINiE (nowa biblioteka)

Targi Pracy „Spotkania z Pracodawcą” realizowane są przez Biuro Karier w ramach projektu "Kuźnia Kadr 4" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Ideą Targów jest umożliwienie studentom i absolwentom zdobycia niezbędnej wiedzy na temat kierunków rozwoju firm z branży finansowej, IT oraz branży produkcyjnej. To również okazja do bezpośredniego kontaktu ze Światem Biznesu i źródło ofert praktyk, staży oraz pracy dla studentów i absolwentów.

Spis Firm biorących udział w tej edycji Targów oraz harmonogram prezentacji multimedialnych dostępny na stronie: http://www.biurokarier.wroclaw.pl/strefa-studenta/targi-pracy