Laureaci Stypendium im. Wincentego Stysia

Miło nam poinformować o uhonorowaniu przez Kapitułę Wrocławskiego Centrum Akademickiego w ramach Programu Stypendialnego Prezydenta Wrocławia Łukasza Żabskiego – doktoranta Wydziału Nauk Ekonomicznych naszego Uniwersytetu specjalnym Stypendium im. Wincentego Stysia za wybitne osiągnięcia w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych, promotorem pracy doktorskiej jest prof. Barbara Olszewska.
Stypendium im. Wincentego Stysia za wybitne osiągnięcia w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych przyznano także Anicie Zbieg, doktorantce Wydziału Nauk Historycznych i Pedagogicznych Uniwersytetu Wrocławskiego, promotorem rozprawy doktorskiej jest prof. Krystyna Mazurek-Łopacińska.
Promotorom specjalne gratulacje i życzenia sukcesów we współpracy z doktorantami złożył prof. Tadeusz Luty, przewodniczący Kapituły. Uroczyste wręczenie nagród nastąpi podczas Otwartego posiedzenia Kolegium Rektorów Uczelni Wrocławia, Opola i Zielonej Góry 14 listopada (rozpoczęcie uroczystości o godz. 17.00) w Auli Leopoldina na Uniwersytecie Wrocławskim.