Safari kariery

Zastanawiasz się jak zdobyć wymarzoną pracę? Jakie kwalifikacje trzeba posiadać, aby upolować pracę marzeń? Chcesz wiedzieć, jak rzeczywiście wygląda praca w danej branży? Przyjdź na spotkania "Safari kariery"! To jedyna okazja do znalezienia odpowiedzi na te pytania!

"Safari kariery - wytrop pracę w…" to cykl spotkań z przedstawicielami wybranych branż, organizowanych specjalnie dla Was - Studentów i Absolwentów.

Podczas spotkań będziecie mogli uczyć się bezpośrednio od praktyków biznesu, dowiecie jakie są realia pracy w danej branży, jakie są perspektywy zatrudnienia i rozwoju zawodowego w tym segmencie rynku oraz czego oczekują od Was Pracodawcy i co oferują Wam w zamian. Warto tam być!

Najbliższe spotkanie Safari już w środę 10 grudnia 2014!

Wytrop karierę w finansach! Spotkaj się z przedstawicielami firm m.in. Credit Suisse, KPMG!

Zapraszamy w godzinach 16:30- 18:00 do sali 27a CKU

Podczas Safari odbędą się konkursy, w których możecie wygrać oryginalne firmowe gadżety! A spośród wszystkich uczestników zostanie rozlosowana nagroda- niespodzianka! Jeśli chcesz zaczerpnąć trochę afrykańskiego słońca w środku zimy - przyjdź na Safari? Musisz tam być!

Zapisz się już teraz!

Formularz zgłoszeniowy na stronie www.biurokarier.wroclaw.pl lub pod linkiem:

plakat_safari_jpg