AutoStop Race 2015

asr_chalkidiki
Szykujcie mapy, plecaki i dobre humory! Już 25 kwietnia rusza 7 edycja Auto Stop Race, najbardziej rozpoznawalnego, nowatorskiego i najciekawszego projektu studenckiego w całej Polsce.

Podczas majowego weekendu 1000 śmiałków, uzbrojonych w tabliczki z nazwą tegorocznej destynacji, wyruszy w podróż, która na zawsze zmieni ich życie. Zasady są proste. Uczestnicy dobrani w dwuosobowe teamy startują z Wrocławia. Podróżując wyłącznie autostopem, ścigają się do wybranego miasta w Europie.  Wygrywa oczywiście najszybszy!

Co roku Organizatorzy, czyli Klub Podróżników BIT na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, ciężko pracują, aby każdy kolejny wyścig był dla Was coraz bardziej atrakcyjny i spektakularny, a przygoda podróżowania jeszcze bardziej niesamowita. Tym razem zaplanowali dla Was specjalną niespodziankę, jednak, aby móc ją zrealizować, potrzebują waszej pomocy. Auto Stop Race 2015 znalazł się na platformie croudfundingowej PolakPotrafi.pl, gdzie każdy wspomagając projekt może przyczynić się do realizacji tego jakże kolorowego pomysłu, a przy okazji zgarnąć PEWNY PAKIET STARTOWY. O co chodzi? Możecie sprawdzić sami.
Na pewno każdy komu marzy się majówka z Auto Stop Race z niecierpliwością wyczekuje chwili, podczas której będzie mógł zapisać się na to wyjątkowe wydarzenie. Start zapisów zaplanowany został na noc z 28 na 29 marca dokładnie o godzinie 00:00. Bądźcie czujni, ubiegłoroczni szczęściarze zajęli 1000 miejsc w 2 min i 55 sekund, a celem ich wyprawy, przynoszącej po drodze kilometry uśmiechu i pozytywnych emocji, była gorąca, hiszpańska Walencja.
Team Auto Stop Race 2015 przygotowuje dla Was majówkę życia w malowniczej, antycznej Grecji na półwyspie Chalkidiki. Wyścig rusza z kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, a rządzi się trzema zasadami:
•    Podróżujemy tylko autostopem
•    Świetnie się bawimy
•    Wygrywa najszybszy!
Tak wyglądało ogłoszenie tegorocznej destynacji:
Aby dowiedzieć się więcej możecie odwiedzić Auto Stop Race na profilu: www.facebook.com/autostoprace   oraz na stronie internetowej: www.autostoprace.pl  .
Projekt przeznaczony jest dla osób posiadających status studenta, odważnych, uśmiechniętych i gotowych przeżyć przygodę swojego życia.
Do zobaczenia na STARCIE !