Organizacja studencka Enactus UE Wrocław

ena1

Organizacja studencka Enactus UE Wrocław to część międzynarodowej organizacji non-profit Enactus zrzeszającej studentów, opiekunów naukowych i praktyków biznesu. W ramach działalności realizowane są projekty prospołeczne, które mają na celu aktywizację otoczenia publicznego.

W ciągu całego roku akademickiego zespoły tworzą innowacje technologiczne i społeczne, szukają rozwiązań biznesowych mających duży wpływ na poprawę jakości życia ludzi. Jesteśmy wierni zasadzie: myśleć globalnie,  działać lokalnie. Efekty naszej pracy prezentujemy na corocznym konkursie Enactus National Competition w Warszawie.