Koło Naukowe Enactus UE Wrocław

ena1

Koło Naukowe Enactus UE Wrocław to część międzynarodowej organizacji non-profit Enactus zrzeszającej studentów, opiekunów naukowych i praktyków biznesu. W ramach działalności realizowane są projekty prospołeczne, aby zaktywizować otoczenie publiczne.
W ciągu całego roku akademickiego zespoły z całej Polski tworzą innowacje technologiczne i społeczne, szukają rozwiązań biznesowych, które w znacznym stopniu oddziałują na poprawę jakości życia ludzi wokół nich.
Najważniejsza myśl, która przyświeca działaniom studentów to, żeby myśleć globalnie, ale działać lokalnie!
Rezultaty tych starań prezentowane są na corocznym konkursie Enactus National Competition w Warszawie.

ena2