Doktorant laureatem stypendium im. Wincentego Stysia

Tomasz Żołyniak, doktorant profesora Andrzeja Graczyka (na Wydziale Nauk Ekonomicznych) jest laureatem tegorocznego Programu stypendialnego  prezydenta Wrocławia dla doktorantów w kategorii Stypendium im. Wincentego Stysia przyznawane w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych. Drugim laureatem jest Agnieszka Sorokowska (Uniwersytet Wrocławski).
Stypendium przyznano po raz pierwszy, a konkurencja była bardzo liczna – o stypendium ubiegało się 140 osób.

Uroczystość wręczenia dyplomów laureatom Programu stypendialnego  prezydenta Wrocławia odbyła się podczas otwartego posiedzenia Kolegium Retorów Uczelni Wrocławia, Opola i Zielonej Góry w dniu 15 listopada.

List gratulacyjny Prezydenta dr. Rafała Dutkiewicza dla Promotora

Tomasz Żołyniak odbiera dyplom z rąk prof. Tadeusza Lutego, pełnomocnika prezydenta Wrocławia ds.współpracy ze środowiskiem akademickim.
Tomasz_Zolyniak_1