Oferty seminariów - studia stacjonarne - 2 stopień

Uwaga!
Dokument który oglądasz stracił ważność. Może zawierać nieaktualne informacje.
Szanowni studenci,
Informuję, iż przed dokonaniem wyboru grupy seminaryjnej i promotorów prac magisterskich możliwe jest wcześniejsze – w godzinach ich konsultacji – spotkanie osobiste z potencjalnymi promotorami.
Szczegółowe informacje na temat dni oraz godzin konsultacji poszczególnych promotorów można znaleźć korzystając z wyszukiwarki „szukaj pracownika” ( zakładka na stronie głównej UE) .

dr hab. inż. Anna Cierniak-Emerych, prof. UE
Prodziekan ds. studiów stacjonarnych

Oferta tematów seminariów dyplomowych – studia II stopnia

Oferta tematyczna seminariów dyplomowych na rok akademicki 2019/2020 dla studentów studiów stacjonarnych obecnego I roku studiów II stopnia magisterskich Wydziału Inżynieryjno-Ekonomicznego

Od 01października 2019 r. rozpoczyna się dla Państwa seminarium dyplomowe (magisterskie). W związku z tym, każdy student zobowiązany jest do zapisania się do grupy seminaryjnej prowadzonej przez przyszłego promotora.
  1. Studenci zobowiązani są do wyboru promotora zgodnie ze specjalnością.
  2. Limit studentów u każdego z promotorów został podany w przedstawionej ofercie.
  3. Zapisy odbywać będą się poprzez USOS
Termin zapisów 27.05.2019 – 31.05.2019 r.

Prosimy studentów o zapoznanie się z zaproponowaną tematyką seminariów dyplomowych. W przypadku zainteresowania daną tematyką seminaryjną większej liczby studentów, niż określa to podany limit, o przydziale do grupy seminaryjnej będzie decydowała kolejność zapisów.

Oferta tematów seminariów dyplomowych (magisterskich)