STUDIA II STOPNIA - PRZYGOTOWANIE PRACY MAGISTERSKIEJ

Informacje dla studentów z roku akademickiego 2018/2019 i wcześniejszych lat studiów stacjonarnych i niestacjonarnych składających prace magisterskie na Wydziale Zarządzania, Informatyki i Finansów

Studenci z lat ubiegłych, skreśleni z powodu niezłożenia pracy dyplomowej, którzy zakończyli pisanie pracy i uzyskali akceptację Promotora, składają podanie do Dziekana Wydziału ZIF o wznowienie studiów (wzór podania). Przedkładają jednocześnie w Dziekanacie egzemplarz pracy (zgodny z punktem 1 poniższej procedury) podpisany na stronie tytułowej przez Promotora.

Po ostatecznym zamknięciu tekstu pracy magisterskiej i uzyskaniu akceptacji Promotora student wgrywa pracę do systemu APDinstrukcja
(Proszę zwrócić uwagę na obowiązek wgrania do systemu APD streszczenia i słów kluczowych w języku polskim i języku angielskim – str. 2 instrukcji)

Prace mogą składać tylko studenci posiadający komplet zaliczeń przedmiotów w Usosweb i rozliczone zobowiązania finansowe. Przyjmowane będą tylko prace z kompletem wymaganych dokumentów.Student przed przystąpieniem do egzaminu dyplomowego zobowiązany jest, w terminach ustalonych przez Dziekana, do złożenia w Dziekanacie następujących dokumentów:

1. Jeden egzemplarz pracy oprawiony w twardą oprawę (na grzbiecie przyklejona taśmą klejącą kartka z imieniem i nazwiskiem studenta).

2. Dla prac dyplomowych realizowanych na kierunkach polskojęzycznych na początku pracy musi się znaleźć, w kolejności:

3. Dla prac dyplomowych realizowanych na kierunkach anglojęzycznych na początku pracy musi się znaleźć, w kolejności

4. Jeden egzemplarz przeznaczony do akt wydrukowany z systemu APD. Pracę (łącznie ze stroną tytułową oraz oświadczeniami) należy pomniejszyć do formatu A5 i wydrukować dwustronnie w formacie A4 (tzn. 2 strony pracy wydrukowane na jednej stronie - poziomo, papier zadrukowany dwustronnie). Strony należy ponumerować. Pracę należy przedziurkować na dłuższym boku i przewiązać bawełnianą tasiemką. Egzemplarz ten musi być podpisany przez promotora.

5. W każdym egzemplarzu pracy powinno być umieszczone własnoręcznie podpisane oświadczenie o samodzielnym przygotowaniu pracy oraz oświadczenie dotyczące udostępnienia pracy osobom zainteresowanym. Oświadczenia te należy zamieścić na końcu pracy  (wzór oświadczenia).

6. Praca w wyjątkowych przypadkach może zostać utajniona np. z powodu danych poufnych zawartych w pracy. Wniosek o utajnienie należy złożyć do Prodziekana Wydziału nie później niż na miesiąc przed złożeniem pracy (wzór wniosku). Po uzyskaniu zgody należy umieścić na stronie tytułowej (na górze strony) napis w kolorze czerwonym czcionką nr 14 - PRACA UTAJNIONA

7. Należy dołączyć także:

8. Osoby, które chcą uzyskać odpis dyplomu w języku obcym są zobowiązane:

9. Osoby, które chcą uzyskać suplement do dyplomu w języku angielskim, są zobowiązane :

Przyjmowane będą tylko prace z kompletem wymaganych dokumentów.

Terminy wrześniowe

Prace należy składać w Dziekanacie w godzinach przyjęć studentów od 02.09.2019 r. do 15.09.2019 r.

Egzaminy dyplomowe odbywać się będą w dniach 20-26.09.2019 r.

Odbioru dyplomu należy dokonać osobiście.

W przypadkach losowych odbioru może dokonać tylko osoba upoważniona notarialnie przez Absolwenta do odbioru wszystkich dokumentów (dyplomu, świadectwa dojrzałości itp.)