Harmonogram dla cudzoziemców ubiegających się o przyjęcie na studia płatne stacjonarne i niestacjonarne w roku akademickim 2023/2024

HARMONOGRAM REKRUTACJI CUDZOZIEMCÓW UIEGAJĄCYCH SIĘ O PRZYJĘCIE
NA STUDIA PŁATNE STACJONARNE PIERWSZEGO I DRUGIEGO STOPNIA
ROZPOCZYNAJĄCE SIĘ W ROKU AKADEMICKIM 2023/2024

1 czerwca 2023 r. –
15 sierpnia 2023 r.
do godz. 23:59
(czasu polskiego)

Rozpoczęcie rejestracji Kandydatów w systemie elektronicznej rejestracji kandydatów – IRK

W tym czasie należy utworzyć konto rekrutacyjne, uzupełnić wszystkie wymagane dane, wgrać zdjęcie elektroniczne, załączyć skany dokumentów, wybrać kierunek studiów – utworzyć zgłoszenie, wnieść opłatę rekrutacyjną w wysokości 85 zł – indywidualny numer konta do wniesienia opłaty rekrutacyjnej zostanie wygenerowany w systemie rekrutacyjnym na koncie Kandydata. Zgłoszenia, za które nie zostaną wniesione opłaty, nie biorą udziału w rekrutacji.

Opłata rekrutacyjna nie podlega zwrotowi.

14 lipca 2023 r.* Egzamin z języka polskiego
Egzamin odbędzie się zdalnie za poprzez MS Teams. Link do egzaminu zostanie przesłany w wiadomości w systemie IRK 12 lipca 2023 r.

15 sierpnia 2023 r. Ostatni dzień wnoszenia opłaty za I semestr
Kandydat zobowiązany jest uiścić opłatę za I semestr studiów na wskazane przez Uczelnię konto do zapłaty czesnego. W uzasadnionych przypadkach, w uzgodnieniu z Komisją Rekrutacyjną, termin zapłaty czesnego może nastąpić po 15 sierpnia 2023 r.

22 września  2023 r.
do godz. 14.00

Ostateczny termin złożenia dokumentów w Komisji Rekrutacyjnej
Wymagane dokumenty należy dostarczyć pocztą tradycyjną lu przesyłką kurierską na wskazany przez Komisję Rekrutacyjną adres. Kandydaci zobowiązani są do dostarczenia oryginałów dokumentów oraz kserokopii wraz z tłumaczeniami przysięgłymi.
Podany termin – 22 września 2023 r. – oznacza datę dostarczenia dokumentów do Komisji Rekrutacyjnej, a nie datę wysłania przesyłki.

30 września 2023 r.
 do godz. 12.00

Ogłoszenie wyników rekrutacji na kontach Kandydatów w systemie IRK

Zakończenie rekrutacji.

O konieczności przeprowadzenia egzaminu z języka polskiego w dodatkowym terminie zadecyduje Komisja Rekrutacyjna.

Adres do wysyłki:

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
ul. Komandorska 118/120
POLAND
KOMISJA – REKRUTACJA CUDZOZIEMCÓW

Uwaga: niedostarczenie wszystkich dokumentów jest równoznaczne z anulowaniem decyzji o przyjęciu na studia – kandydat nie podejmuje studiów.