Rok 2009

Rekrutacja do Koła Naukowego "Elektron"

22.12.2009
W skład nowego koła wchodzą lokalni i międzynarodowi specjaliści, wykładowcy i dyrektorzy  z wieloletnim doświadczeniem z Doliny Krzemowej, Kanady, Azji oraz Australii.

Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka

10 - 17.12.2009
Z tej okazji Stowarzyszenie Projekt: Polska, Punkt Informacji Europejskiej – Europe Direct oraz Forum Obywatelskiego Rozwoju we Wrocławiu zaprasza na wyjątkowe wydarzenia:

Zapisy na basen

plywalnia

Studenckie Odcinki Kabaretowe

15.12.2009
Nie masz co robić w zimowe popołudnia? Dopada Cię jesienna depresja? Mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie! Już 15 grudnia (wtorek) zapraszamy na SOK - Studenckie Odcinki Kabaretowe, gdzie znane i lubiane kabarety zaserwują Wam porządną dawkę humoru i niezapomniane wrażenia!

Gość Bankiera: NOBLE BANK

15.12.2009
Koło Naukowe Bankier serdecznie zaprasza na spotkanie z przedstawicielami Nable Banku, którzy przedstawią tematykę z zakresu private banking.  Serdecznie zapraszamy we wtorek 15.12.09 o godz. 18.00 do sali 3P.

Wielka Draka dla Dzieciaka

14 - 16.12.2009
W dniach 14-16 grudnia 2009 r. na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego zapanuje iście świąteczna atmosfera, a to za sprawą akcji charytatywnej Wielka Draka dla Dzieciaka, w czasie której będzie można natknąć się na sympatycznych wolontariuszy prowadzących zbiórkę pieniężną, oraz wziąć udział w przygotowanych specjalnie na tę okazję atrakcjach. Uzbierana pula zasili konto Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci

Rozdanie dyplomów MSiF

12.12.2009
Dziekan Wydziału Zarządzania, Informatyki i Finansów i Rada wydziału mają zaszczyt zaprosić na uroczyste wręczenie dyplomów magisterskich absolwentom studiów Master Studies in Finance które odbędzie się 12 grudnia (sobota) o godzinie 15.00 w sali numer 213 w budynku A.

Rekolekcje adwentowe

13 - 16.12.2009
„Mini historie o maksi sprawie”
Prowadzi o. Wojciech Ziółek SJ

Conference4leaders

10.12.2009
Jeżeli jesteś studentem z głową pełną planów, ambicji,  a ogromny bagaż energii  nie pozwala Ci usiedzieć w miejscu, to

Business Creativity Module – the Presentations

14.12.2009
What happens if teams of young, ambitious, creative students from various cultural backgrounds are given a task to come up with innovative concepts with the European scope? If you’re curious, join the Presentations of Value Propositions in Business Creativity Module, on Monday, 14 December, room 113 “Z”, at 17:00.