Strefa Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na Forum Ekonomicznym

7 września 2021 rozpocznie się Forum Ekonomiczne, najważniejsza międzynarodowa konferencja polityczno-gospodarcza w Europie Środkowo-Wschodniej. Wydarzenie odbywa się w dniach 7-9.09.2021 w Karpaczu w Hotelu Gołębiewski.
W trakcie XXX Forum Ekonomicznego w Strefie Dolnego Śląska będzie uruchomione stoisko Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Stworzyliśmy miejsce sprzyjające wymianie poglądów i kontaktów, gdzie także prezentowana będzie oferta współpracy z UEW.
Na stoisku będą obecni specjaliści, którzy zainteresowanym udzielą informacji o ofercie i możliwościach współpracy z uczelnią.

Planowane wydarzenia w Strefie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu
7 września 2021
15.00  Uroczysta inauguracja Strefy UEW
15.30  Rozmowy ekspertów
Innowacje i transformacje cyfrowe przedsiębiorstw
Moderator: dr Artur Rot
16.30  Podpisanie porozumienia o współpracy pomiędzy Miejskim Przedsiębiorstwem Wodociągów i Kanalizacji S.A. we Wrocławiu oraz Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu

10.30  Rozmowy ekspertów
Czy stratupy potrzebują inkubatorów? Inkubator przedsiębiorczości jako element ekosystemu startupowego
Moderator: Patrycja Modrzejewska
16.30  Rozmowy ekspertów
Europejski Zielony Ład – nowe wyzwania dla biznesu, miasta i uczelni
Moderator: dr hab.prof. UEW Bożena Ryszawska

9.30  Rozmowy ekspertów
Kompetencje kadry menedżerskiej w czasach pandemii
Moderatorka: dr. hab. prof. UEW Maja Kiba-Janiak
Harmonogram programu XXX Forum Ekonomicznego jest dostępny na stronie: http://www.forum-ekonomiczne.pl/
Głównym partnerem wydarzenia jest Dolny Śląsk.
Pomysłodawcą i organizatorem Forum Ekonomicznego od początku jego istnienia jest fundacja Instytut Studiów Wschodnich.
Partnerem Forum Ekonomicznego jest Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu.