Konkurs na prowadzenie małej gastronomii

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu
53-345 Wrocław, ul. Komandorska 118/120
tel./fax 71 36 80 125

ogłasza pisemne konkursy na wynajem pomieszczeń na prowadzenie małej gastronomii w budynkach:
I Domu Studenckiego  „Ślężak”,
II Domu Studenckiego „Przegubowiec”,
III Studium Wychowania Fizycznego i Sportu.

I
Przedmiotem konkursu jest wynajem dwóch pomieszczeń (część handlowa i zaplecze) w budynku Domu Studenckiego „Ślężak” przy ul. Ślężnej 33  o powierzchni 25,40 m2.
Pomieszczenia znajdują się na parterze budynku, nie wymagają adaptacji, są przygotowane do rozpoczęcia działalności  (umeblowane, wyposażone w witrynę chłodniczą, posiadają zabezpieczenie w formie rolet antywłamaniowych).
Bufet powinien być otwarty od poniedziałku do piątku w godz. 700 - 1700. Istnieje możliwość przedłużenia godz. otwarcia  do 2300 – zależy od oferenta.

II
Przedmiotem konkursu jest wynajem dwóch pomieszczeń (część handlowa i zaplecze)  w budynku Domu Studenckiego „Przegubowiec” przy ul. Kamiennej 35/37  o powierzchni 37,00 m2.
Pomieszczenia znajdują się na parterze budynku, nie wymagają adaptacji, są umeblowane i przygotowane do rozpoczęcia działalności.

III
Przedmiotem konkursu jest wynajem pomieszczeń w budynku Studium Wychowania Fizycznego i Sportu przy ul. Kamiennej 35-37 o powierzchni 35 m2
Bufet winien być otwarty od poniedziałku do niedzieli w godz. 9:00 – 22:00.

Proponujemy przeprowadzenie wizji lokalnych po uzgodnieniu terminu pod nr tel. 71 36 80 125

Przed lokalami znajdują się dodatkowe pomieszczenie (niestanowiące przedmiotu konkursów) przeznaczone na konsumpcję i wyposażone w krzesła i stoliki.

Na terenie Uczelni obowiązuje zakaz sprzedaży artykułów tytoniowych i alkoholu.

Pomieszczenia przeznaczone są na sprzedaż detaliczną towarów, pakowanych przez producenta, przygotowywanie napojów gorących (kawa, herbata), oraz posiłków ciepłych przygotowywanych na bazie gotowych wyrobów typu zapiekanki, tosty, hot-dogi.

Rozpoczęcie działalności od 25.04.2016 r.

Wymagania od oferentów:
1. Minimum roczne doświadczenie w zakresie prowadzenia działalności gastronomiczno-handlowej.

Oferta musi zawierać:
1.  dane adresowe składającego ofertę ( wraz z nr telefonu i e-mailem);
2.    informację  o formie prawnej prowadzonej działalności gospodarczej;
3.    dokumenty poświadczające doświadczenie w zakresie działalności gastronomiczno-handlowej (umowy, referencje itp.);
4.    aktualne zaświadczenie właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzające, że oferent nie  zalega z opłacaniem podatków - wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert;
5.  aktualne zaświadczenie właściwego oddziału Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego potwierdzające, że oferent nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia zdrowotne i społeczne – wystawione nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert;
6.    opłaconą polisę lub inny dokument potwierdzający, że Oferent jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności;
7.    proponowaną stawkę najmu brutto za 1 miesiąc.

Kryterium wyboru –miesięczna kwota najmu brutto za dany lokal.

Miesięczna stawka najmu zostanie podwyższona o opłaty za media i kwotę podatku od nieruchomości.

Oferty należy składać do dnia 08.04.2016 do godz. 12.00 drogą mailową na adres ogłoszenia@ue.wroc.pl podając nazwę lokalu, którego oferta dotyczy, faxem : 071 36 80 491 lub w formie papierowej osobiście do siedziby Zamawiającego Wrocław ul. Komandorska 118/120, bud. A (wejście A1) pok. 26 .

Otwarcie ofert nastąpi w dniu 08.04.2016 r. o godz. 12:30. O wyniku konkursu oferenci, którzy złożą oferty, zostaną poinformowani e-mailem.
Z wybranym oferentem zostanie zawarta umowa na trzy lata, z możliwością jej przedłużenia.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 71 36 80 125.

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu zastrzega sobie prawo odstąpienia od każdego z konkursów lub ich unieważnienia na każdym etapie bez podania przyczyn.