Fundacja Rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

fundacja                                                            efqm_2

Fundacja Rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu jest Krajowym Partnerem EFQM w Polsce. Świadczy pełen zakres usług szkoleniowych i doradczych w doskonaleniu organizacji przy pomocy Modelu EFQM. Pomaga w wymianie dobrych praktyk i benchmarkingu pomiędzy organizacjami krajowymi i europejskimi. Przyznaje w imieniu EFQM prestiżowe europejskie wyróżnienia EFQM. Eksperci Fundacji dysponują wieloletnim doświadczeniem, nabytym w kilkudziesięciu krajowych organizacjach i regularnie uczestniczą w ocenie europejskich organizacji ubiegających się o Nagrodę Doskonałości EFQM.
Celem działania Fundacji jest wspieranie rozwoju uczelni poprzez współpracę z biznesem oraz środowiskiem naukowym i studenckim. Łączymy firmy i ekspertów w realizacji projektów. Pomagamy studentom realizować projekty kompetentnie i sprawnie. Promujemy naukę organizując konferencje i seminaria.
Fundacja jest zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia-Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego od 29 stycznia 2009 pod numerem KRS 0000322487.
Regon: 020927833
NIP: 899 266 47 17