BIPS - Biznesowy Indywidualny Program Studiów

BIZNESOWY INDYWIDUALNY PROGRAM STUDIÓW

45600060_202998333828761_5480423238003589120_n

Szanowni Państwo,

W 2017 roku Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu zainicjował innowacyjny projekt dydaktyczny ukierunkowany na budowanie relacji STUDENT-NAUKA-BIZNES.

Projekt skierowany jest do studentów, chcących zdobyć wyjątkowe doświadczenie dzięki rocznej pracy pod opieką tutora akademickiego i mentora – praktyka.

Rekrutacja Studentów do 7. edycji BIPS zakończona!

ZAPRASZAMY do zapoznania się ze szczegółami projektu
w kolejnych zakładkach (patrz MENU po lewej stronie)

belka_kolor
Projekt "PORTAL - Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu" oraz „ZPU2 Nowa jakość, nowe możliwości. Zintegrowany Program Rozwoju Uczelni” finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.