Bez ocen. Wykładowcy UEW uczniom

slider,ig,fb-liderzy-wiedzy---bez-ocen

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu w ramach projektu „Liderzy wiedzy – Liderzy sukcesu” od roku akademickiego 2022/2023 oferuje uczniom szkół średnich niepowtarzalną okazję uczestniczenia w wykładach akademickich w ramach specjalnie przygotowanego cyklu dla młodzieży: „Bez ocen. Wykładowcy UEW uczniom”.

Wykłady poprowadzą znakomici naukowcy i dydaktycy Uczelni, którzy na co dzień kształcą naszych studentów, osiągających znaczące sukcesy zarówno w nauce, jak i w życiu zawodowym.

Pierwszy wykład cyklu „Jutro matura! Czyli co jeść, aby uczyć się efektywnie” poprowadzi

dr hab. inż. Zuzanna Goluch, prof. UEW z Katedra Technologii Żywności i Żywienia UEW:

Data: 22 listopada 2022;
Godz. 13.00–14.45;
Miejsce: Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu, Centrum Kształcenia Ustawicznego, ul. Kamienna 43/45, sala 1 (aula)

Prezentowane podczas wykładu kwestie – skierowane nie tylko do uczniów klas maturalnych – dotyczyć będą wpływu żywienia na procesy zapamiętywania. Więcej szczegółów na temat wykładu i sylwetka naukowa dr hab. inż. Zuzanny Goluch: LINK

Uczestnictwo w wykładzie jest nieodpłatne, ale wymaga rejestracji. Zgłoszenia mogą być zarówno indywidualne, jak i grupowe:
LINK DO REJESTRACJI

Szczegóły dotyczące poszczególnych wykładów będą publikowane i przesyłane do szkół współpracujących na bieżąco.

ms_teams._2jpg Zachęcam do kontaktu i zadawania pytań:
Koordynatorka projektu „Liderzy wiedzy – Liderzy sukcesu”

Katarzyna Wołowiec
katarzyna.wolowiec@ue.wroc.pl