UEW w Strefie Dolnego Śląska

5 września 2023 r. rozpocznie się XXXII Forum Ekonomiczne – najważniejsza międzynarodowa konferencja gospodarcza w Europie Środkowej i Wschodniej. Wydarzenie odbywa się w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu i potrwa do 7 września włącznie.

Podczas tegorocznej edycji Forum Ekonomicznego w Strefie Dolnego Śląska po raz kolejny dostępna będzie specjalna przestrzeń Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu: miejsce sprzyjające wymianie myśli i kontaktów oraz prezentacji oferty Uczelni dedykowanej firmom, instytucjom i osobom prywatnym. W Strefie obecne będą ekspertki i eksperci z UEW, którzy z przyjemnością zaprezentują korzyści płynące ze współpracy z Uczelnią.

Czekamy na Państwa w Sali Błękitnej na IV piętrze Hotelu Gołębiewski Karpacz!

fe_logo_1 Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu na XXXII Forum Ekonomicznym
fe_logo_1 Uniwersytet biznesu – lider zmian