Bez ocen - dr Aleksander Binsztok

Dr Aleksander Binsztok z Katedry Inteligencji Biznesowej w Zarządzaniu  9 stycznia 2023 r. przeprowadził w ramach cyklu pasjonujący wykład dla młodzieży szkół średnich:

POZYTYWNA PERSWAZJA NA CO DZIEŃ, czyli jak dobierać słowa i kształtować mowę ciała, aby przekonywać innych oraz bronić się przed manipulacją?

Idziesz na spotkanie. To dla Ciebie ważna sprawa zatem od dłuższego czasu w głowie układasz myśli w spójną całość, by wypaść dobrze: profesjonalnie i nienagannie merytorycznie. Zaczynasz rozmowę i już wiesz, że nic nie idzie zgodnie z Twoim planem. Zastanawiasz się, czy uraziłaś_eś czymś rozmówcę? A może źle wyglądasz? Powiedziałaś_eś coś niewłaściwego? Tracisz pewność siebie. Zaczynają plątać Ci się myśli i słowa. Przestajesz powoli czuć jasność swoich argumentów, natomiast sugestie i opinie rozmówcy w Twojej sprawie nabierają mocy faktów?
  • Każdy z nas znalazł się kiedyś w podobnej sytuacji.
  • Jak zatem przygotować się do kolejnego spotkania?

Sylwetka wykładowcy:

aleksander_binsztok_bez_ocen_foto

Aleksander Binsztok – lider zespołu trenerów, coachów i mediatorów Firmy Szkoleniowo-Doradczej „Binsztok i Partnerzy”; doktor nauk ekonomicznych, specjalizacja: zarządzanie i marketing; wykładowca w Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu oraz na innych renomowanych uczelniach w kraju i zagranicą; kierownik 7 kierunków studiów podyplomowych, negocjator i propagator mediacji, mówca motywacyjny; autor ponad 90 publikacji naukowych, artykułów prasowych i książek nt. zarządzania, marketingu oraz psychologicznych technik wywierania wpływu społecznego (m.in.: Kiedy kropla drąży skałę, czyli droga do mistrzostwa w komunikacji perswazyjnej, Kompendium technik perswazyjnych, Jak oczarować klientów w sklepie, czyli merchandising z elementami psychologii zachowań konsumenckich, Czasologia i wielu innych; jeden z nielicznych naukowców, którzy łączą i wykorzystują najnowsze odkrycia w dziedzinie ekonomii i psychologii do generowania zysków w biznesie; doradca i trener firm, które z powodzeniem stosują w praktyce umiejętność niezauważalnego oddziaływania na myśli, emocje i zachowania innych ludzi; do grona jego Klientów należą: KGHM Polska Miedź S.A., IKEA, TAURON, PZU Życie, PKO BP, IBM, HP, Volkswagen i wiele innych firm z różnych branż.