XXXI Forum Ekonomiczne 6-8 września 2022 r.

XXXI FORUM EKONOMICZNE
Europa w obliczu nowych wyzwań
Karpacz, 6 – 8 września 2022 r.

fe_logo

XXXI edycja Forum Ekonomicznego - największej konferencji polityczno – gospodarczej w Europie Środkowo - Wschodniej po raz kolejny odbędzie się w Karpaczu, gromadząc liderów i liderki życia politycznego, społecznego, gospodarczego oraz przedstawicieli i przedstawicielki mediów, środowiska akademickiego i organizacji pozarządowych z regionu i świata. Organizatorem Forum jest Fundacja Instytut Studiów Wschodnich, która od momentu powstania działa na rzecz współpracy międzypaństwowej, szczególnie w Europie Środkowej i Wschodniej.

Ubiegłoroczna, jubileuszowa edycja Forum pod hasłem: W poszukiwaniu przywództwa zgromadziła aż 4350 znamienitych gości, którzy podczas debat i kuluarowych spotkań skupili się na wyzwaniach wynikających ze specyfiki życia w epoce postcovidowej. Jak co roku wręczono nagrody dla Człowieka, Firmy i Organizacji Pozarządowej Roku.

Plan XXXI edycji Forum Ekonomicznego, zwanego środkowoeuropejskim Davos zapowiada się równie ciekawie. Organizatorzy przewidują przeprowadzenie ponad 300 debat dotyczących rozwoju gospodarczego, przyszłości klimatycznej i innych ważnych zagadnień socjo - politycznych, związanych z tegorocznym hasłem przewodnim Forum: Europa w obliczu nowych wyzwań. W programie wydarzenia nie zabraknie stałych elementów związanych z ugruntowanymi już ścieżkami tematycznymi, takich jak Forum Ochrony Zdrowia, Forum Regionów, Europa Karpat oraz Polonijne Forum Ekonomiczne.

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu jest partnerem tegorocznej edycji Forum Ekonomicznego w Karpaczu.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę: www.forum-ekonomiczne.pl.

fe_logo_1 Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu na XXXI edycji Forum Ekonomicznego
fe_logo_1 Prelegentki i prelegenci z UEW na Forum Ekonomicznym
fe_logo_1 Strefa UEW na Forum Ekonomicznym w Karpaczu
fe_logo_1 Prezentacja raportów eksperckich UEW - zapowiedź XXXI Forum Ekonomicznego w Karpaczu