Oferty współpracy z praktyką gospodarczą

Przedstawiona oferty współpracy Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu z praktyką gospodarczą kierowana jest do wszystkich typów i rodzajów organizacji gospodarczych, przedsiębiorstw małych, średnich i dużych, organizacji samorządowych, instytucji administracji państwowej oraz służb cywilnych.

W ofercie przedstawiono szczegółowy wykaz ekspertyz, studiów podyplomowych, Magisterskich Studiów Menedżerskich MBA oraz studiów polsko- francuskich „Zarządzanie instytucjami opieki zdrowotnej i społecznej”.

Oferta ekspertyz ujęta została w obszarach tematycznych, które zestawiono w porządku alfabetycznym. Obszary te zróżnicowane są stosownie do zainteresowań naukowych i badawczych pracowników zatrudnionych w czterech wydziałach:

Szczegółowa wyszukiwarka ofert ekspertyz w wersji elektronicznej

Oferta studiów podyplomowych jest również zróżnicowana tematycznie. Znaczna część tych studiów ma wieloletnią, a niejednokrotnie i ponad 20-letnią tradycję. Lista przedstawionych tematów studiów podyplomowych, nie wyczerpuje pełnej listy studiów, które Uczelnia może zrealizować dla potrzeb konkretnych odbiorców. Zarówno tematyka studium podyplomowego, jak też zakres programowy poruszanych w ramach tego studium zagadnień może być każdorazowo dostosowany do konkretnych wymagań.

W ofercie przedstawiono informacje dotyczące studiów MBA, które mają już w Naszej Uczelni wieloletnią tradycję i realizowane są na Wydziale Zarządzania. Z kolei na Wydziale Ekonomii i Finansów prowadzone są studia polsko-francuskie, które kierowane są do osób chcących związać swoją dalszą karierę zawodową z organizacjami medycznymi i opieki społecznej.

W ofercie nie przedstawiono szkoleń, gdyż ich lista tematyczna byłaby bardzo obszerna. Szkolenia mogą dotyczyć każdego obszaru zagadnień, w których wskazano oferty ekspertyz, jak też szkolenia te mogą obejmować zagadnienia, które zaprezentowano w ofercie studiów podyplomowych.

W celu nawiązania współpracy zapraszam do kontaktu z Biurem Nauki i Współpracy z Gospodarką- Sekcją Badań Naukowych i Ekspertyz Gospodarczych:

Barbara Sarapuk, tel.: (71) 36-80-137, email: barbara.sarapuk@ue.wroc.pl
Joanna Marcinkowska, tel.: (71) 36-80-104, email: joanna.marcinkowska@ue.wroc.pl
Anna Pluta, tel.: (71) 36-80-858 lub (71) 36-80-856, email: anna.pluta@ue.wroc.pl
Michał Organa, tel.: (71) 36-80-778, email: michal.organa@ue.wroc.pl