Liderzy wiedzy - spotkanie networkingowe | 1 grudnia 2022

slider(1)

Szanowni Państwo,

spotkanie networkingowe z dyrektorami i nauczycielami szkół średnich współpracujących z UEW odbędzie się 1 grudnia 2022 roku w Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu w ramach projektu „Liderzy wiedzy – Liderzy sukcesu”.

Spotkanie otworzy Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, prof. dr hab. inż. Edmund Cibis.
Wykład inaugurujący spotkanie pt. Zarządzanie strategiczne a jednostki edukacyjne poprowadzi dr hab. Przemysław Wołczek, prof. UEW z Katedry Zarządzania Strategicznego UEW.

Spotkanie Liderów wiedzy powraca do kalendarza wydarzeń uczelnianych po okresie przerwy spowodowanej pandemią Covid-19. Dbałość o relacje z dyrektorami i nauczycielami szkół średnich jest dla Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu niezwykle istotna. To dzięki Państwu trafiają do nas świadomi, pewni siebie i otwarci na wiedzę kandydaci na studia.

Spotkanie jest okazją do wymiany doświadczeń i opinii na temat współczesnej szkoły średniej oraz możliwość podniesienia kompetencji z zakresu komunikacji i radzenia sobie ze stresem w pracy.

Udział w spotkaniu jest nieodpłatny. Szczegółowy harmonogram spotkania znajduje się poniżej.

Zainteresowane osoby prosimy o zarejestrowanie swojego udziału poprzez formularz w link:
 REJESTRACJA

Do zobaczenia na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu!

harmonogram_grafika

ms_teams._2jpg Zachęcam do kontaktu i zadawania pytań:
Koordynatorka projektu „Liderzy wiedzy – Liderzy sukcesu”

Katarzyna Wołowiec
katarzyna.wolowiec@ue.wroc.pl