Strefa UEW na Forum Ekonomicznym w Karpaczu

6 września 2022 r. rozpocznie się XXXI edycja Forum Ekonomicznego - najważniejszej międzynarodowej konferencji gospodarczej w Europie Środkowej i Wschodniej. Wydarzenie odbywa się w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu i potrwa do 8 września włącznie.

Podczas tegorocznej edycji Forum Ekonomicznego w Strefie Dolnego Śląska po raz kolejny dostępna będzie specjalna przestrzeń Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu - miejsce sprzyjające wymianie myśli i kontaktów oraz prezentacji oferty Uczelni, dedykowanej firmom, instytucjom i osobom prywatnym. W Strefie obecne będą ekspertki i eksperci z UEW, którzy udzielą informacji o możliwościach i formach współpracy z Uczelnią.

Ponadto w Strefie Uczelni będzie można wygrać studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu – więcej informacji udzielą dostępni na miejscu specjaliści i specjalistki UEW.

Zapraszamy do Sali Błękitnej! [IV piętro]

Strefa UEW – planowane wydarzenia:

Uroczyste otwarcie Strefy UEW: przywitanie Rektora i wspólne zdjęcie.

• 17:00 – 18:00
Rozmowy przy kawie: spotkanie z Rektorem UEW.

• 14:00 – 15:30

Bezpłatne warsztaty „Europa w obliczu nowych wyzwań. O kompetencjach przyszłości metodą LEGO® SERIOUS PLAY®”.

• 17:30 – 18:00

Spotkanie autorskie z Barbarą Mróz-Gorgoń: „Rebranding – Strategiczna zmiana dla organizacji”.

• 11:00 – 13:00

Śniadanie networkingowe z udziałem startupów.

• 12:30 – 13:30

Prezentacja raportu: Realizacja Celów Zrównoważonego rozwoju.

• 14:00 – 15:00

Prezentacja raportu: Emocje, czyli ton w dokumentach spółek giełdowych.

• 15:00 – 16:00

XXXI Forum Ekonomiczne live: relacja na żywo.

• duża scena

Prezentacja raportu: Ranking Finansowy samorządu terytorialnego w Polsce 2021, przygotowanego przez Katedrę Finansów UEW.

Pełny plan XXXI Forum Ekonomicznego w Karpaczu jest dostępny na oficjalnej stronie wydarzenia: PROGRAM.