Poznaj swój biznes - startupowe śniadanie networkingowe w Strefie UEW

Do Strefy UEW zaprosiliśmy przedstawicieli i przedstawicielki startupów, dojrzałego biznesu, świata nauki i instytucji na wydarzenie, które umożliwi rozmowy ze specjalistami i specjalistkami z różnych branż w luźne atmosferze, sprzyjającej wymianie myśli, budowaniu relacji i zdobywaniu nowych doświadczeń.

Spotkanie rozpocznie rozmowa na temat kondycji dolnośląskich startupów. Punktem wyjścia do rozmowy będzie Raport na temat dolnośląskiego ekosystemu startupowego, przygotowany w ramach współpracy Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu i inQUBE z Dolnośląskim Funduszem Rozwoju.

W panelu dyskusyjnym poprzedzającym część networkingową głos zabiorą przedstawicielki i przedstawiciele biznesu oraz środowiska akademickiego:

W rolę moderatora wcieli się Jan Jakub Cendrowski z inQUBE Uniwersyteckiego Inkubatora Przedsiębiorczości.

Śniadanie networkingowe dla startupów odbędzie się 8 września 2022 r. w Strefie UEW (Sala Błękitna, IV p.) w Hotelu Gołębiewski.

Agenda:

• Panel dyskusyjny 11:00 - 11:45
  • Część networkingowa 11:45 - 13:00

• Po więcej informacji na temat wydarzeń zaplanowanych przez Uczelnię w ramach Forum Ekonomicznego zapraszamy na stronę: Strefa UEW – harmonogram.

Organizatorem XXXI Forum Ekonomicznego jest Fundacja Instytut Studiów Wschodnich. Uniwersytet Ekonomiczny jest partnerem instytucjonalnym wydarzenia.