Europejski Certyfikat Bankowca

Na podstawie umowy podpisanej pomiędzy Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu a Związkiem Banków Polskich informujemy o zapisach na egzamin Europejski Certyfikat Bankowca EFCB, którego najbliższy termin zaplanowany jest na 1 lipca 2016 r.
Egzamin ECB EFCB skierowany jest do osób pragnących potwierdzić posiadaną wiedzę z zakresu bankowości, uzyskaniem wartościowego certyfikatu. Jest to propozycja skierowana przede wszystkim do:
- studentów, absolwentów oraz wszystkich osób zainteresowanych karierą w sektorze bankowym,
- pracowników instytucji finansowych.
W ramach planowanego projektu praktyk i staży w instytucjach finansowych, realizowanego przez CPBII Sp. z o.o. jako część programu Nowoczesne Zarządzanie Biznesem, 3 najlepszych studentów/absolwentów, którzy na danej uczelni otrzymają najlepszy wynik z egzaminu na Europejski Certyfikat Bankowca EFCB, będą mieli możliwość odbycia w ciągu 12 miesięcy od daty egzaminu ECB płatnej praktyki/stażu w wybranej instytucji finansowej na terenie kraju.

Wszystkie informacje o egzaminie na stronie:
www.ecb.ue.wroc.pl/index.php/o-egzaminie