Google Wrocław zaprasza na International Girls in ICT Day

Odwiedź Google Wrocław i poznaj piękno zaklęte w nowych technologiach!

28 kwietnia z okazji International Girls in ICT Day Google Wrocław zaprasza wrocławskie studentki na jedyne w swoim rodzaju interaktywne wydarzenie, Girls' Day.

girlsday

Co razem zrobimy?
Pokażemy Wam przykłady magicznych zastosowań nowych technologii, np. efekty działań sieci neuronowych, wirtualne wycieczki po niesamowitych miejscach czy zdjęcia i wideo 360°.
Przetestujecie technologie na własną rękę, zobaczycie, dokąd zmierza ich rozwój, a także poznacie wrocławskich Googlersów pochodzących z różnych krajów.

Zarejestruj się poprzez formularz – zastrzegamy sobie prawo do wyboru najlepszych aplikacji.
Warsztaty poprowadzimy po angielsku. Wstęp jest bezpłatny.

Kiedy i gdzie?
czwartek, 28 kwietnia
Google Wrocław, Bema Plaza
pl. Bema 2 (wejście B), VI piętro

OK, a co z chłopakami?
Zapraszamy również studentów, ale pierwszeństwo mają studentki.