Studenci ZIiF - finalisci regionalnego EMEA w konkursie CFA Research Challenge

To już czwarty raz z rzędu sukces studentów Wydziału Zarządzania, Informatyki i Finansów w konkursie CFA Research Challenge.

Studenci Wydziału ZIF uczestniczący w prestiżowym konkursie CFA Research Challenge odbywającym się w Chicago awansowali do finału regionalnego EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka) znajdując się w szóstce najlepszych zespołów regionu. Konkurs polega na napisaniu raportu o spółce i jego prezentacji przed jury, w którego skład wchodzą profesjonalni analitycy finansowi.

W skład zespołu wchodzą:
Patrycja Krzywda (studentka studiów I stopnia analityka gospodarcza), Mateusz Pliszka, Kamil Olejnik i Marcin Gorączko (studenci Master Studies in Finance), Krzysztof Marczyk (student studiów II stopnia, kierunek finanse i rachunkowość).
Opiekunem zespołu jest Dr Jacek Welc, zaś mentorem Kamil Sakłaski z Brante Partners (nasz absolwent, finalista światowego finału CFA Research Challenge z roku 2013).

Gratulujemy !!!
poniżej zdjęcie zwycięskiej drużyny w finale krajowym
z portalu na stronie z:http://brante.pl/2016/03/07/cfa-research-challenge/

studenci_cfa