Propozycje wakacyjne ZNP

WYMIANA WAKACYJNA – DLA WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW UE

Miło nam przedstawić Państwu nową ofertę wakacyjną, związaną z tradycją kontaktów ZNP z innymi polskimi uczelniami. Jest to możliwość skorzystania z tanich noclegów w różnych ośrodkach akademickich (np. Częstochowa, Gdańsk, Kraków, Lublin, Olsztyn, Słupsk). Pełny wykaz ośrodków podany jest w Zał. 1 oraz na stronie internetowej ZNP UE (www.znp.ue.wroc.pl). Jednocześnie informujemy, że nie jest to jeszcze lista zamknięta, bo czekamy na kolejne potwierdzenia ze szkół wyższych w tym zakresie. Dla członków ZNP przewidziana jest dopłata do wyjazdu wakacyjnego, zgodnie z Uchwałą nr 2/2016 RZ ZNP (Zał. 2 oraz na stronie internetowej ZNP www.znp.ue.wroc.pl). Serdecznie Państwa zapraszamy do skorzystania z tej ciekawej propozycji. Noclegi są też przewidziane dla osób najbliższych pracowników UE we Wrocławiu (jeśli konkretna uczelnia wyrazi na to zgodę).

W imieniu RZ ZNP Prezes dr Maria Niewiadoma
Załącznik 1