Gościnne wykłady prof. Matthiasa Eickhoffa

W dniach 5-6 maja w naszej Uczelni gościł będzie prof. Matthias Eickhoff z University of Applied Sciences w Moguncji, wykładowca, ekspert w dziedzinach przedsiębiorczości, innowatyki i marketingu, zarządzający Centrum Transferu Technologii (ITB) w Bingen, inicjator międzynarodowego projektu wspierania młodych przedsiębiorców „Competence in EuroPreneurship (COEUR)”.

W ramach wizyty Prof. Eickhoff poprowadzi otwarty wykład oraz warsztat praktyczny, na które zapraszamy wszystkich Studentów zainteresowanych przedsiębiorczością i zarządzaniem innowacjami.
Zajęcia odbędą się według następującego harmonogramu:
1)    Czwartek, 5. maja, 9:45-11:15, Styś A – wykład otwarty w języku angielskim pt.: „EuroPreneurship – Entrepreneurship in a European Perspective”.
2)    Piątek, 6. maja, 10:00-11:30, 112 CKU – warsztaty w języku angielskim pt.: „Business Creativity - Business Opportunity Recognition and Development”. (Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc zachęcamy do przyjścia chwilę wcześniej).
Podczas obu spotkań można się będzie również dowiedzieć się jak dołączyć do zespołu Studentów UE, którzy wraz z kolegami z Niemiec, Szkocji, Finlandii, Portugalii, Estonii i Chin wezmą udział w XIV edycji warsztatów „COEUR – Idea Generation Workshop”, która odbędzie się w dniach 19-24. września, br. w Portugalii.
Serdecznie zapraszamy!
(Wszelkie informacje o wizycie Prof. Eickhoffa a także o projekcie COEUR i jego XIV edycji w Portugalii można uzyskać od dra Tomasza Dyczkowskiego: Tomasz.Dyczkowski@ue.wroc.pl )