Współpracujemy z najlepszymi!

Laureatem V edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta w kategorii „Sukces” został  Dariusz Miłek – prezes i twórca potęgi działającej na rynku obuwia Grupy CCC, która jest największą detaliczną spółką obuwniczą w Europie Środkowej i największym producentem butów w Europie.

Prezes Dariusz Miłek odbierając Nagrodę Polskiej Rady Biznesu (16 maja 2016 r. podczas uroczystej Gali) powiedział iż w ramach swojej działalności współpracuje z Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu.

Prezes Dariusz Miłek  był współorganizatorem Studium Podyplomowego  pn. Zarządzanie ekspansją zagraniczną i rozwojem, której I edycja skończyła się sukcesem w lutym tego roku. Kolejne są planowane. Ponadto pracownicy Grupy CCC uczestniczą jako wykładowcy w Forum Edukacji Biznesowej Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

* Firma CCC w ciągu roku sprzedaje już blisko 40 milionów par obuwia w 16 krajach. Zatrudnia 7000 osób w Polsce i 11000 w całej grupie kapitałowej. Jest właścicielem największego i najbardziej nowoczesnego tego typu centrum logistycznego w Europie Środkowej w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Polkowicach.

* Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta przyznawane są w trzech kategoriach:

link do strony Polskiej Rady Biznesu