Projekt uczelni z Bankiem Pekao SA

Przedstawiciele Banku Polska Kasa Opieki Spółka Akcyjna: Marian Drymluch – dyrektor Dolnośląskiego Regionu Bankowości Detalicznej i Sebastian Sypko - dyrektor ds. Klientów Detalicznych w Regionie Dolnośląskim  uczestniczyli w spotkaniu z prof. Andrzejem Gospodarowiczem – rektorem Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu i dr hab. Grażyną Woźniewską, prof. UE, podczas którego podpisana została umowa o współpracy obu instytucji. Bank zobowiązał się przekazać zagregowane wyniki badań mikro i małych firm z lat 2010-2015, które będą materiałem badawczym do opracowań naukowych pracowników uczelni. Bank Pekao SA deklaruje także chęć współpracy edukacyjnej dla studentów. Uczelnia jest zobowiązana do przekazywania Bankowi publikacji naukowych, w których wykorzystane zostaną dane zebrane w przekazanym przez Bank Raporcie o sytuacji mikro i małych firm. Umożliwi także prezentacje produktów bankowych dla studentów i pracowników oraz ekspozycję materiałów marketingowych Banku Pekao SA.

2016_05_20_umowa_z_uniwersytetem_ekonomicznym_we_wroclawiu