Najlepsi w finale konkursu Przedsiębiorczość, Finanse i Zarządzanie

Duży sukces odnieśli studenci Wydziału Zarządzania, Informatyki i Finansów.
Zespół w składzie:
Anna Dziadkowiec (Bachelor Studies in Finance, 3 rok)
Jakub Moczulski (kierunek finanse i rachunkowość, zaawansowana specjalność, 3 rok)
Sebastian Pogorzelski (kierunek finanse i rachunkowość, zaawansowana specjalność, 3 rok)
Mateusz Trzaska (Bachelor Studies in Finance, 3 rok)
Aleksander Uznański (Bachelor Studies in Finance, 3 rok)
zwyciężył w Łodzi w krajowym konkursie Przedsiębiorczość, Finanse i Zarządzanie organizowanym przez Fundację Edukacyjną Przedsiębiorczości.

W finale konkursu brało udział 14 zespołów z różnych polskich uczelni. Konkurs trwał 3 dni. W pierwszym etapie rozwiązywano case biznesowy. W drugim etapie proponowano rozwiązanie uratowania upadającej spółki mającej gigantyczne problemy ze spłatą wierzycieli i utrzymaniem płynności. Trzeci etap polegał na negocjacjach biznesowych pomiędzy dwiema firmami, które chcą utworzyć wspólną spółkę w celu realizacji własnych interesów.
Nasz zespół zwyciężył zdecydowanie, pokonując w finale zespół z Akademii Leona Koźmińskiego z Warszawy.

Gratulacje!