LELLE – Nauczmy się, jak się uczyć

LELLE – Nauczmy się, jak się uczyć – Zwiększanie świadomości znaczenia innowacyjnych rozwiązań oraz ich włączanie w aktualne programy studiów.
Głównym celem projektu jest zwiększenie konkurencyjności studiów dzięki wysokiej jakości i atrakcyjności oferty edukacyjnej. Cel ten można mierzyć  liczbą zatrudnionych absolwentów. Dzięki rozpoczęciu nauczania studentów brakujących im umiejętności uczenia się, uczelnie przygotowywać będą studentów do lepszego konkurowania na rynku pracy. Poprawi to również efektywność realizacji zadań, a więc konkurencyjność.
Innowacyjny charakter projektu realizuje się w trzech głównych aspektach:
Partnerzy w projekcie