AIESEC University

AIESEC University to innowacyjne warsztaty językowe stworzone z myślą o młodych ludziach, którzy kierując się chęcią rozwoju szukają jak najatrakcyjniejszych sposobów na naukę języków obcych. Kierując się tą myślą powstała idea warsztatów Learn By Play, które prowadzone przez lektorów z różnych zakątków świata, mają uczyć poprzez zabawę i rozrywkę. Tutaj nie skupiamy się na regułkach i odmianach, ale na żywym mówionym języku, który ćwiczymy przez 8 tygodni nauki.
Nasza bogata oferta językowa daje możliwość rozwoju ciekawego hobby, jak również lepszego poznania kultury innych krajów. To perspektywa udanych i ciekawych podróży oraz nawiązania nowych międzynarodowych znajomości. Nasze kursy stanowią świetne przygotowanie przed wyjazdem za granicę na wakacje, praktykę zagraniczną czy też stypendium Erasmusa.

DLACZEGO WARSZTATY AIESEC UNIVERSITY?

Atrakcyjna cena
Bogata oferta językowa i przystępna forma zajęć idą w parze z konkurencyjną ceną, dzięki czemu kursy AIESEC University są pierwszą tak korzystną alternatywą dla dużo droższych ofert szkół językowych. To pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce!

Przystępna forma
Oprócz zajęć w grupie stawiamy na indywidualne konwersacje, gdyż jest to najszybsza metoda poznania języka w jego realnej (mówionej i rozumianej) formie. Dzięki temu uczestnicy mają przestrzeń do tego, by zadać pytania i wyjaśnić te kwestie, na które zwykle nie starcza czasu podczas zajęć prowadzonych w tradycyjny sposób.

Bezpośredni kontakt z językiem
Do zespołu lektorów AIESEC  University należą sami native speakerzy, dzięki którym uczestnicy poznają od podszewki nie tylko język mówiony, ale także kulturę i tradycje innych krajów. Wszystkie zajęcia prowadzone są w języku angielskim, co daje Ci dodatkową korzyść i w znaczącym stopniu umożliwia podniesienie kwalifikacji zawodowych.

Language Tours
Language Tours to kilkugodzinne spotkania z lektorem, który podczas spaceru po mieście uczy popularnych zwrotów i nazw, które mogą być przydatne w realnych sytuacjach, w sklepie, w podróży, w restauracji czy w pubie. Dzięki interaktywnej formie uczestnicy nie tylko przyjemnie spędzają czas z lektorem, ale też dowiadują się wielu przydatnych rzeczy. Jeśli chcesz w ciekawy sposób nauczyć się nowych słówek i zwrotów języka, z którym wcześniej nie miałeś styczności, zapraszamy na nasze warsztaty.

Do zobaczenia na warsztatach!