Studia podyplomowe Cyber Security Management dobrze postrzegane

Pozytywne przyjęcie studiów podyplomowych Cyber Security Management przez społeczność dyrektorów bezpieczeństwa ICT

We wtorek 21.06 w Warszawie odbyło się spotkanie społeczności dyrektorów bezpieczeństwa ICT (CSO Council) organizowane pod egidą ISSA Polska. Tematem dyskusji był rynek pracy, rekrutacja, edukacja i zarządzanie talentami w cybersecurity.

Podczas spotkania zaprezentowane zostały studia podyplomowe Cyber Security Management organizowane przez Katedrę Systemów Informacyjnych. Idea studiów została przyjęta bardzo pozytywnie a ich program został oceniony przez dyrektorów bezpieczeństwa ICT bardzo wysoko. Stwierdzono również, że odpowiada on bieżącym potrzebom środowiska profesjonalistów cybersecurity.

Prelegentami z ramienia naszej Uczelni byli dr Maja Leszczyńska pełniąca rolę kierownika studiów oraz dr Ryszard Zygała jeden z wykładowców.

Program studiów został opracowany w wyniku wspólnego wysiłku pracowników naszej Uczelni oraz przedstawicieli biznesu, w szczególności Pana Artura Cieślika z artSystems oraz przedstawicieli firmy IBM. Opiekunem naukowym i inicjatorem utworzenia studiów jest profesor Leszek Maciaszek.

Aktualnie trwa nabór na IV edycję studiów:  http://www.podyplomowe.ue.wroc.pl/114,729,cyber_security_management.html
-------------------------------------------------------------------------------

dr Maja Leszczyńska, Katedra Systemów Informacyjnych, Instytut Informatyki Ekonomicznej
kierownik Studiów Podyplomowych Cyber Security Management