Pierwszy stopień alarmowy ALFA

KOMUNIKAT REKTORA UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO WE WROCŁAWIU
z dnia 21 lipca 2016 r.

Wykonując zarządzenie nr 96 Prezesa Rady Ministrów z dnia 19 lipca 2016r. w sprawie wprowadzenia stopni alarmowych i wprowadzenia pierwszego stopnia alarmowego ALFA oraz zalecenia Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego z dnia 20 lipca 2016 r.
zobowiązuję wszystkich pracowników Uczelni do zachowania szczególnych środków ostrożności.
Należy zwracać wzmożoną uwagę na porzucone paczki, bagaże, nietypowe zachowania oraz zdarzenia.
O zaistniałych zdarzeniach należy niezwłocznie poinformować pracowników ochrony Uczelni pod numerami: 71 36 80 100 lub 536 266 577

Powyższe obowiązuje do 1 sierpnia 2016r.

Rektor prof. dr hab. Andrzej Gospodarowicz