Program Staże na start - aplikuj

staz

Uwaga! Uwaga!

Studentki/Studenci Wydziału Nauk Ekonomicznych (kierunki: FiR, MSG, Ekonomia i Zarządzanie) rozpoczynający  2 rok studiów II stopnia od 01 października 2016 – to dla Was jedyna szansa na aplikowanie do projektu STAŻE NA START!! Zapraszamy do złożenia dokumentów  elektronicznie  jak najszybciej, a do 16.09.2016 o dostarczenie oryginałów – dokumenty do pobrania na stronie Biura Karier.

Uwaga! Studentki/Studenci Wydziału Inżynieryjno-Ekonomicznego – przyjmujemy zgłoszenia osób, które kończą pierwszy semestr, a rozpoczną II semestr II stopnia w październiku 2016! Zapraszamy do złożenia dokumentów  elektronicznie  jak najszybciej , a do 16.09.2016 o dostarczenie oryginałów – dokumenty do pobrania na stronie Biura Karier.

Uwaga! Studentki/Studenci z Jeleniej Góry z Wydziału Ekonomii, Zarządzania i Turystyki - projekt obejmie wsparciem osoby z kierunków Zarządzanie i Ekonomia kończące we wrześniu 1 lub 2 rok II stopnia

Osoby rozpoczynające I rok studiów II stopnia w październiku 2016 zapraszamy na rekrutację w grudniu. Jeśli pojawi się możliwość aplikowania jeszcze |we wrześniu natychmiast Was poinformujemy.

Szczegółowe informacje i dokumenty do pobrania znajdziecie tu: