Nominacja dla dr. Arkadiusza Babczuka

2028300-dr-arkadiusz-babczuk-adiunkt-w_1Miło nam poinformować, że z dniem 5 września 2016 r.  dr Arkadiusz Babczuk z Katedry Finansów i Rachunkowości Wydziału Ekonomi, Zarządzania i Turystyki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu został powołany na członka zespołu interdyscyplinarnego do spraw działalności Upowszechniającej Naukę, w zakresie podniesienia poziomu naukowego i poziomu umiędzynarodowienia wybranych czasopism naukowych.

Pierwsze posiedzenie Zespołu, podczas którego dr Arkadiusz Babczuk reprezentować będzie środowisko naukowe  Dolnego Śląska odbędzie się w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego  28 września br.