WAŻNE Prośba o wypełnienie ankiety

Szanowni Pracownicy naukowi, dydaktyczno-naukowi, Doktoranci Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu!

Z inicjatywy Pani Prorektor ds. Współpracy z Zagranicą prof. dr hab. Bogusławy Drelich-Skulskiej Centrum Współpracy Międzynarodowej koordynuje starania Uczelni o uzyskanie loga Komisji Europejskiej „HR Excellence in Research”.

W związku z tym bardzo prosimy Państwa o wypełnienie ankiety, której wyniki posłużą do opracowania strategii HR oraz planu działań usprawniających funkcjonowanie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu w zakresie tworzenia, wymiany oraz rozpowszechniania wiedzy, jak również rozwoju technologicznego.
Poniższa ankieta ma służyć zbadaniu postrzeganego przez pracowników naukowych stopnia, w jakim realizowane są na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu (UEW) zasady wyszczególnione w Europejskiej Karcie i Kodeksie Naukowca.
Pełny tekst Karty znajdziecie Państwo pod adresem : http://ec.europa.eu/euraxess/pdf/brochure_rights/kina21620b8c_pl.pdf

Ankieta składa się z 40 pytań odnoszących się do zasad zawartych w Europejskiej Karcie i Kodeksie Naukowca. Na każde pytanie proszę odpowiedzieć w skali od 0 do 5, gdzie 0 oznacza, że dane kryterium nie zostało spełnione, a 5 oznacza, że kryterium zostało spełnione w bardzo wysokim stopniu.
Poza oceną każdego pytania w skali 0-5, będziemy również bardzo wdzięczni za wszelkie Państwa sugestie dotyczące potencjalnych usprawnień w ramach obszarów wyznaczonych przez pytania.

Wypełnienie ankiety powinno zająć ok. 5-10 minut.

Ankieta jest w pełni anonimowa. Za udzielenie odpowiedzi z góry bardzo dziękujemy!