Nasi Absolwenci najlepszymi menadżerami dużych firm

Trzy najważniejsze nagrody dla menadżerów w Kategorii Dużych Firm otrzymali Absolwenci Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. W plebiscycie zorganizowanym przez Gazetę Wrocławską Menedżerem Roku 2016 został Tomasz Hanczarek, wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej Work Service S.A. Drugie miejsce zajął Bartosz Ciepluch, dyrektor Europejskiego Centrum Oprogramowania i Inżynierii Nokia Networks we Wrocławiu, a trzecie Arkadiusz Bochnak z Centrum Odszkodowań DRB.

Wręczenie nagród nastąpi na uroczystej gali, która będzie miała miejsce 4 października w Zamku Topacz. O dokonaniach laureatów można będzie przeczytać w miesięczniku „Strefa Biznesu”.

Zwycięzcom gratulujemy.

Adres WWW: http://www.gazetawroclawska.pl/plebiscyt/wyniki/menedzer-roku-2016-duze-firmy,35471,t,id.html