Nasi pracownicy i doktoranci biegają oraz pomagają!

Na otwarcie nowego roku akademickiego 1.10 pracownicy i doktoranci Wydziału Nauk Ekonomicznych w składzie: Marek Pauka, Dominika Fijałkowska, Anna Tymińska, Bogusław Półtorak, Krzysztof Małys, Ewa Gubernat-Ulatowska, Katarzyna Drzewińska, Jarosław Olejniczak, Alicja Sitak reprezentowali Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu uczestnicząc w akcji Aktywny start w nowy rok akademicki - bieg drużyn wrocławskich uczelni w ramach Biegu Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Szczęśliwie wszyscy nasi startujący zameldowali się na mecie bez kontuzji i zadowoleni, a kibice mieli dużo dodatkowych emocji i atrakcji, szczególnie ci najmłodsi. :)

W trakcie akcji wzięli również udział w licytacji na cele charytatywne w ramach akcji "Biegamy-Pomagamy". Pracownicy Wydziału Nauk Ekonomicznych UE w ostatniej fazie licytacji wspólnie z pracownikami Katedry Fizjoterapii UM wylicytowali numer startowy (2) prof. Alicji Chybickiej za całe 1500 zł. Pieniądze przeznaczone będą na operację małej Julii. Więcej informacji.

Serdecznie zapraszamy osoby chętne do wsparcia tego celu w formie zbiórki poprzez Dziekanat WNE lub poprzez wpłaty na konto.

Lista uczestników reprezentujących wrocławskie uczelnie, w tym osoby z drużyny UE.

bieg_1

Pełna galeria zdjęć z wydarzenia znajdują się pod tym adresem.