Konkurs: system bankowo-kredytowy

Centrum Współpracy Międzynarodowej zaprasza studentów UEW do udziału w międzynarodowym konkursie na najlepszą studencką pracę naukową organizowanym przez naszego partnera: Uniwersytet Ekonomiczny w Kijowie (Ukraina).

Temat konkursu:

System bankowo- kredytowy: historia, współczesność i perspektywy rozwoju.

Pierwszy etap konkursu.

Przygotowanie samodzielnej pracy na podstawie badań przeprowadzonych przy wykorzystaniu metod naukowych. Pracę można przygotować indywidualnie, lub w zespołach dwu – trzy osobowych.

Wymogi edycyjne: maksymalna objętość pracy – 40 stron, włączając stronę tytułową, streszczenie i plan pracy; czcionka 14, interlinia 1,2, wszystkie marginesy: 2 cm, tekst wyjustowany, wcięcie:1,25 cm.; rysunki i tabele – dopuszczalna czcionka 12; format tekstu: pdf. W przypadku wykresów do pracy należy dołączyć pliki w Excel.

Pracę należy przygotować w języku angielskim lub ukraińskim.

Pracę należy złożyć w terminie do 31.01.2017 r. w sekretariacie Katedry Bankowości, bud. B pok.2.

Trzy najlepsze prace, wyłonione przez wewnętrzną komisję powołaną na UEW, zostaną wysłane na konkurs.

Drugi etap konkursu.

Zwycięzcy pierwszego etapu wyłonieni w kwietniu 2017 r. przez międzynarodową komisję konkursową w Kijowie, wezmą udział w drugim etapie konkursu – konferencji naukowej, podczas której zaprezentują swoje badania (maj 2017r.). Na tej konferencji zostaną wyłonieni zwycięzcy konkursu.

Gorąco zachęcamy promotorów prac licencjackich i magisterskich oraz opiekunów kół naukowych do pomocy zespołom przygotowującym prace na konkurs.