Wielka Draka Dla Dzieciaka

telebim_1Szanowni Pracownicy
Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

W imieniu członków Zrzeszenia Studentów Polskich działających na terenie naszej Uczelni, mam wielką przyjemność poinformować Państwa o XI edycji projektu charytatywnego „Wielka Draka dla Dzieciaka”.
Jest to siedmiodniowa akcja organizowana przez młodych ludzi, którzy wiedzą jak ważne jest to, by sobie nawzajem pomagać i chcą poświęcić swój wolny czas, by przypomnieć o tym innym. W tym roku patronat nad naszym projektem objęła Fundacja POLSAT - Jesteśmy dla dzieci, a my zdecydowaliśmy się przeznaczyć zebrane środki na ich podopieczną – czteroletnią Nelę Żbikowską. Dziewczynka – z  mamą – uległa wypadkowi komunikacyjnemu, w wyniku którego  doznała dwukończynowego paraliżu ciała.
W ubiegłym roku udało nam się zebrać prawie 25 tysięcy złotych, w tym roku liczymy natomiast na wiele, wiele więcej. Obecnie posiadamy patronat Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego, Wojewody Dolnośląskiego oraz Prezydenta Wrocławia.
W tym roku po raz pierwszy odbędzie się Charytatywny Koncert Muzyki Klasycznej, na który chcielibyśmy serdecznie Państwa zaprosić. Wydarzenie będzie miało miejsce 5 grudnia o godz. 19.00 w Hali Stulecia we Wrocławiu. Podczas tego wieczoru, będą mieli  Państwo okazję posłuchać niesamowitego występu kwartetu smyczkowego „Pakamera”, który ma w swoim dorobku nagrania dla potrzeb kina, teatru i telewizji oraz udział w tworzeniu płyt wykonawców muzyki popularnej. Dodatkowo podczas wydarzenia odbędą się liczne licytacje oraz zbiórka pieniędzy.
Bilety kosztują 30 zł.
Mimo, że do rozpoczęcia całego projektu pozostało dwa tygodnie, już teraz mogą Państwo pomóc –  na specjalne subkonto Neli można wpłacać dowolną kwotę. Liczy się każda złotówka!
Dane do wykonania przelewu:
Numer konta: 21 1680 1248 0000 3333 4444 5555
Tytuł: Nela Żbikowska 5256
Nazwa odbiorcy : PLUS BANK S.A. o/Warszawa
Zapraszamy do odwiedzenia wydarzenia:

Formularz zapisów na koncert:

Z wyrazami szacunku,
Zrzeszenie Studentów Polskich