Zwolnieni z Teorii - działaj dla innych, ucz się dla siebie

zwolnienizteorii_zdjecie2

Zrób projekt społeczny i ucz się w praktyce zarządzania, komunikacji i przywództwa. Zdobywaj certyfikaty za kursy tworzone z Google, Coca-Cola, Project Management Institute R.E.P. czy Y-Combinator.

Ruszyła nowa odsłona największej w Polsce platformy edukacyjnej Zwolnieni z Teorii, dzięki której już ponad 4 000 osób rozwinęło w praktyce swoje kompetencje przyszłości.

W tym roku na platformie na uczestników czekają nowe, prestiżowe kursy, które można realizować równolegle do własnego projektu społecznego - kurs z kompetencji cyfrowych realizowany z Google, kurs z marketingu realizowany z Coca-Cola oraz kurs, jak założyć startup, autorstwa Sama Altmana, Prezesa Y Combinator, prestiżowego akceleratora startupów z Doliny Krzemowej, odpowiedzialnego za takie sukcesy, jak Airbnb, czy Dropbox. Realizacja własnego projektu społecznego to nie tylko kursy i certyfikaty, które oferują Zwolnieni z Teorii - to również przydatne w rekrutacji na zagraniczne uczelnie lub podczas poszukiwania pracy doświadczenie i nauka w praktyce tego, czego nie da się nauczyć z książek lub siedząc na sali wykładowej. Najlepsze zespoły co roku walczą o tytuł Złotego Wilka, który w zeszłych latach był wręczany m.in. przez Prezydenta RP, Wicepremiera czy Prezesów największych firm.

Aby wziąć udział w Zwolnionych z Teorii i rozwinąć swoje kompetencje wystarczy stworzyć własny projekt społeczny, czyli inicjatywę, która ma na celu rozwiązanie zaobserwowanego w swoim otoczeniu problemu społecznego. To mogą być warsztaty kulinarne, które pokażą Waszym rówieśnikom jak ugotować coś więcej niż zupki chińskie albo warsztaty, które nauczą seniorów obsługi komputerów, aby umieli zrobić zakupy przez internet i nie musieli dźwigać ciężkich siatek - tak jak zrobił to projekt iGrandpa. Świetnym przykładem jest również inicjatywa FEED Them UP, która pomagała restauracjom przekazywać niewykorzystane jedzenie osobom, które go potrzebują. Projektami są też np. zorganizowanie gry miejskiej po ciekawych i nieznanych muzeach, uruchomienie strony www z poradami prawnymi czy zorganizowanie sąsiedzkiego pikniku z pokazem sprzętu strażackiego.

Jak to działa?

1. Zbierasz zespół i rozpoczynacie projekt na platformie www.zwolnienizteorii.pl.
  2. Robicie projekt, korzystając z profesjonalnych narzędzi.
  3. Cieszycie się pozytywną zmianą w swoim otoczeniu i odbieracie międzynarodowe certyfikaty.

Dowiedz się więcej o Platformie i już dzisiaj stwórz swój własny projekt społeczny: www.zwolnienizteorii.pl