I Oficjalny Bal Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

16.11.23_slajder_bal

Panie i Panowie,

mamy zaszczyt zaprosić Szanownych Państwa na I Oficjalny Bal Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. To wyjątkowe wydarzenie zainauguruje obchody 70-lecia naszej Uczelni.

Zapraszamy do udziału w karnawałowej zabawie wykładowców, pracowników, studentów, absolwentów i przyjaciół uczelni. Dla planujących Bal Licencjata lub Bal Magistra będzie to wspaniała alternatywa o niepowtarzalnej atmosferze.

Wydarzenie odbędzie się 13 stycznia 2017 roku w Sali Bankietowej Hotelu Terminal. Koszt udziału w Balu wynosi 130 zł za osobę.

Do naszego zaprzyjaźnionego grona akademickiego zaproście dowolną liczbę przyjaciół. Już dziś potwierdźcie swoją obecność na I Balu Uniwersytetu Ekonomicznego! Więcej informacji dotyczących miejsca, zapisów oraz samego Balu poznacie, śledząc nasze wydarzenie.

Bal Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu jest nowym projektem, tworzonym przez Władze Uczelni przy współpracy z Samorząd Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Mamy nadzieję, że ta inicjatywa wejdzie na stałe do kalendarza imprez akademickich.

Do zobaczenia.

Plan wydarzenia