VIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu z Rachunkowości PAC

Instytut Rachunkowości Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu serdecznie zaprasza studentów kierunków finanse i rachunkowość  do wzięcia udziału w konkursie z rachunkowości.

Progress Accounting Competition (PAC) jest jednym z czterech głównych projektów przygotowywanych przez Członków Studenckiego Koła Naukowego Progress, działającego przy Instytucie Finansów Uniwersytetu Łódzkiego. Konkurs uzyskał akceptację najbardziej renomowanych firm i instytucji oraz środowiska akademickiego. Dzięki  konkursowi studenci mają szansę pogłębić swoje zainteresowania w dziedzinie rachunkowości poprzez zmierzenie się zarówno z teorią jak i z zadaniami praktycznymi, które na co dzień spotykają osoby piastujące stanowiska związane z tą dziedziną nauki.

jak_rozpoczac_kariere_w_swiecie_rachunkowosci___1_

partnerzy_glowni