Podpisanie listu intencyjnego z Uniwersytetem Singidunum

W dniu 1.12.2016 został podpisany list intencyjny oraz umowa o nawiązaniu współpracy w ramach programu Erasmus+ pomiędzy Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu a Singidunum University (Belgrad, Serbia).
Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu reprezentowany był przez dr. inż. Michała Biernackiego (Prodziekan ds. współpracy z otoczeniem, Wydział Zarządzania, Informatyki i Finansów) oraz dr Piotra Lutego (Katedra Finansów, Wydział Nauk Ekonomicznych)
W ramach podpisanego listu intencyjnego będą mogły zostać nawiązane następujące formy współpracy:

Uniwersytet Singidunum w Belgradzie jest największym prywatnym uniwersytetem w Serbii, mającym oddziały w  Nis i Novi Sad. W swojej ofercie posiada pełną ofertę naukowo-dydaktyczną. Oferuje studia I stopnia, II stopnia, III stopnia oraz studia podyplomowe. Na uniwersytecie studiuje ok.12 000 studentów.

singidunum