www.PORTAL.ue.wroc.pl – nowa odsłona akademickich informacji

Szanowni Państwo,
z prawdziwą przyjemnością zachęcamy do zapoznania się z nowym internetowym PORTALEM naszej uczelni. Mamy nadzieję, że ten sposób prezentowania najważniejszych wydarzeń z akademickiego życia oraz przybliżania spraw pracowników i studentów spotka się z Państwa aprobatą, a Portal stanie się ciekawą, wartościową platformą informacyjną. Będzie to jednak możliwe wyłącznie, jeśli będziemy mogli nadal liczyć na Państwa życzliwą współpracę.
Zachowaliśmy znane Państwu z drukowanej dotychczas wersji kwartalnika „Portal” rozwiązania graficzne oraz podział tematyczny materiałów. Wychodząc poza papierowe łamy pisma, będziemy mogli prezentować aktualne informacje, a także zapowiadać najważniejsze wydarzenia.

Wirtualnych wrażeń!
Redakcja: Lucyna Wasylina, Tamara Chorążyczewska, Katarzyna Wołowiec