Uniwersytet kolejny raz najpopularniejszy

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu od wielu lat jest najchętniej wybieraną publiczną uczelnią ekonomiczną w kraju. Również podczas tegorocznej rekrutacji – wg danych opublikowanych na stronach MNiSW – na studia stacjonarne I stopnia aplikacje na UE złożyło 8780 kandydatów, to jest ponad 1500 więcej niż na drugi w kolejności Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie.
Wśród piętnastu najchętniej wybieranych kierunków studiów, pięć znajduje się w ofercie naszego uniwersytetu. Są to: zarządzanie, ekonomia, finanse i rachunkowość, zarządzanie i inżynieria produkcji, logistyka.