VIII Bal Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu

Kontynuując tradycję organizowania Balu Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu,

JM Rektor prof. Andrzej Kaleta zaprasza na

VIII Bal Rektora,

który odbędzie się 28 stycznia 2017 r. od godz.19:00 na terenie kampusu Uczelni.

Zgodnie z najlepszą tradycją, która na stałe weszła do kalendarza karnawałowego Wrocławia zapewnimy Państwu szampańską zabawę w eleganckiej oprawie oraz wykwintne menu. Niezapomnianych wrażeń dostarczy zaproszona gwiazda wieczoru.

Podczas Balu przeprowadzona będzie aukcja dzieł sztuki, z której dochód przeznaczymy dla Fundacji Wspierania Onkologii Dolnośląskiej Razem Wygramy na szczytny cel charytatywny - zakup sprzętu do rehabilitacji dla kobiet po operacji usunięcia piersi w związku z nowotworem.

Zgłoszenia: halina.piskorz@ue.wroc.pl, tel. 691-837-608, 71 36-80-925