Zostań członkiem Studenckiej Orkiestry na naszym Uniwersytecie!

classical_music_1838390_1920

Wyjątkowa okazja czeka na utalentowanych Studentów naszej Uczelni, stań się częścią niepowtarzalnego projektu.

Grasz na instrumencie? Chcesz wykorzystać swój talent? Już na początku 2 semestru rusza rekrutacja do Studenckiej Orkiestry Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Wykorzystaj swój talent pod okiem profesjonalnego dyrygenta odpowiedzialnego za stworzenie, organizację i prowadzenie orkiestry. Zyskasz niesamowite doświadczenia oraz szansę reprezentowania naszej Uczelni zarówno na formalnych oraz nieformalnych wystąpieniach.

Dołącz już teraz pisząc bezpośrednio do Daniela Miśka. Skontaktuj się z nim telefonicznie pod nr 691 611 110. Udzieli on również więcej niezbędnych informacji oraz odpowie na nurtujące Cię pytania.