Ranking "Najlepsi z Najlepszych 2007"

Głównym celem Projektu jest nagrodzenie studentów z poszczególnych lat i wydziałów, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce. W uroczystości udział wezmą władze uczelni, media oraz przedstawiciele renomowanych firm.
Poniżej znajdują się nazwiska studentów, którzy powinni zgłosić się do dziekanatu, w celu wypełnienia ankiety potwierdzającej chęć udziału w „Rankingu- Najlepsi z Najlepszych”. Jest to warunek uczestnictwa w Projekcie.

Prosimy następujące osoby o pobranie ankiet z dziekanatów i zwrócenie ich tamże do dnia 3 grudnia 2007 włącznie zobacz listę